Bireysel Akademi Rehberlik

Ayşe Çetin OKURLU kurumumuzun rehber öğretmeni ve kurum müdürüdür. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetleri çerçevesinde bireysel ve grup danışma hizmeti sunulmaktadır. Öğrencilerin bireysel bir şekilde, gelişimlerine uygun olarak çalışmaların yürütüldüğü bu birimde, öğrenci bireysel bir şekilde rehberlik servisinden yararlanabiliyor.

Bireysel Danışmanlık

Kendini tanımak, davranışlarını anlamak, eğitimi hakkında yol göstermek, farkındalıklarını arttırıp geliştirmek isteyen, olaylarla başa çıkmada zaman zaman güçlüklerle karşılaşan bireylere yönelik profesyonel danışmanlık hizmetidir. Danışanın kendisiyle ilgili farkındalığı artar, kendisi için çözümler üretir, kararlar alır ve bunu danışman yardımıyla uygular. Bireyler, sorunlarını çözmede kendilerini yetersiz görseler de bireysel danışmanlık hizmeti vesilesiyle sorunlarını fark ederler ve bu sorunlarla yüzleşebilirler.

Öğrencilerimizin geleceği için en uygun bir şekilde kendisini geliştirmeyi amaçladığımız bu hizmetimizde, öğrenciye özel programların sunulduğu değerlendirmeler yapıldığı ve öğrenciyi ders çalışmaya teşvik ettiğimiz birimimizdir. Tüm öğrenciler istedikleri zamanda istediği gibi bu hizmetimizden yararlanabilir.


YKS Puan Hesaplama

YKS Puanınızı kolay bir şekilde hesaplayın!


TYT-SınavıNet
Türkçe
Sosyal
Matematik
Fen
AYT-SınavıNet
TÜRK DİLİ Ve EDEBİYAT 24 Soru
TARİH-1 10 Soru
COĞRAFYA-1 6 Soru
TARİH-2 11 Soru
COĞRAFYA-2 11 Soru
FELSEFE 12 Soru
DİN KÜLTÜRÜ 6 Soru
MATEMATİK 40 Soru
FİZİK 14 Soru
KİMYA 13 Soru
BİYOLOJİ 13 Soru
Diploma Notu(Tahmin)
HESAPLA >
Sonuç:Puan
TYT-Sonuç:
AYT EA:
AYT Say:
Diploma notu:
YKS-EA:
YKS-Say: